Voopoo Vinci X2

İstek listesine ekleİstek listesine eklendiİstek listesinden kaldırıldı 0
Karşılaştırmak için ekle

800.00 

Kategori:

Voopoo Vinci X2

Voopoo vinci X2, VOOPOO tarafından çeşitli renklerde piyasaya sürülen yeni bir vape kalemidir. VOOPOO tarafından piyasaya sürülen kaliteli ürünlerden birisi olarak farklı renk seçenekleri ile öne çıkar. Cihaz şık ve çok modern bir görünüme sahiptir. Aynı zamanda hoş bir ağırlık ve sağlamlık hissi veren alüminyum alaşımdan yapılmıştır. Kalemin gövdesi küçüktür, bu da onu çok pratik bir kullanıma sahip olan bir cihaz yapar.

Belirtilen ürün hem yeni başlayanlar hem de deneyimli kullanıcılar için tasarlanmış gelişmiş bir kişisel elektronik sigaradır. 3.5 ml’ye kadar e-sıvı alabilen ve hem kanthal hem de nikel bobinlerle uyumlu, yüksek kaliteli bir seramik ısıtma odasına sahiptir. Ayrıca tam bir sıcaklık kontrol paketine sahiptir, böylece sıcaklığı ayarlamak mümkün oluyor. Ürün bunların yanı sıra çeşitli bilgileri gösteren bir LED ekrana sahiptir.

Yenilikçi Tasarımı ile Öne Çıkan Vinci X2

Vinci X2, yenilikçi bir tasarıma sahip bir elektronik sigaradır. Büyük bir LED ekrana, ateşleme çubuğuna sahip 3 düğmeli bir kontrol yüzüne ve manyetik bir pil kapısına sahiptir. Mod, kullanıcının voltaj, watt, direnç gibi ayarları yapmasını sağlayan bir menü sistemine sahip yerleşik bir ekrana sahiptir. Kullanımı çok kolay olan yüksek güçlü bir moddur.

Sıcaklık kontrolü vardır. Cihazın yan tarafında bulunan mikro USB portu üzerinden şarj edilebilmektedir. Voopoo vinci X2, kompakt ve ergonomik bir elektronik sigara olması ile öne çıkar. Tasarımı hem kullanımını ve taşınmasını kolaylaştırır hem de oldukça estetiktir.

Voopoo Vinci X2 Kullanımı Niçin Yapılabilir?

Vinci X2, hareket halindeyken elektronik sigara kullanmak yapmak için mükemmel olan güçlü ve taşınabilir bir buharlaştırıcıdır. Voopoo vinci X2 ayrıca çeşitli vaping deneyimlerine izin veren ayarlanabilir bir hava akışı kontrolüne sahiptir. Ürün hem yeni başlayanlar hem de deneyimli kullanıcılar tarafından kullanılabilecek güçlü ve kompakt bir vape kalemidir.

Cebinizde veya çantanızda taşımayı kolaylaştıran şık bir tasarıma sahiptir. Seramik hazne yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır ve diğer vape kalemler kadar çabuk ısınmayacaktır. Vinci X2, farklı tipteki tanklarla da uyumludur ve size farklı vaping deneyimleri için daha fazla seçenek sunar.

Vinci X2 Ürününün Kullanıcılara Sağladığı Avantajlar

Vinci X2, yüksek seviyelerde ateşleme yapabilen güçlü ve kompakt bir moddur. Kişinin zevklerine göre tercih edebileceği farklı renk seçenekleri bulunuyor. Voopoo vinci X2, cihazın üst kısmından doldurulabilen bir üstten doldurma cihazıdır. Bu ürün uzun süre şarj tutan yerleşik bir pil ile şık bir tasarıma sahiptir. Cihazınızı hızlı ve kolay bir şekilde şarj etmenizi sağlayan kullanışlı bir manyetik şarj bağlantı noktasına sahiptir.

Büyük bir tank kapasitesine, güçlü bir bataryaya ve birçok özelleştirilebilir seçeneğe sahip olması ile fazlasıyla ön plana çıkar. Deneyimli ya da yeni başlayan fark etmeksizin mükemmel olan çok yönlü bir vape kalemidir. Cihaz da son derece kullanışlı bir ekran bulunur. Ekran pil ömrünü, sıcaklığı ve tanktaki sıvı miktarını izlemek için kullanılabilir.

Ekonomik Fiyat Seçeneği ile Vinci X2

Vinci X2 fiyatına göre pek çok özellik sunan uygun fiyatlı bir cihaz. Geniş bir 2,4 inç ekrana, büyük bir pile ve mükemmel performansa sahiptir. Hem yeni başlayanlar hem de deneyimlilerin tercihleri arasındadır. Kullanımı ve bakımı kolay basit bir cihazdır.

Ayrıca, seçim yapabileceğiniz çeşitli renklerde gelir ve bu da onu daha kişisel hale getirmeye yardımcı olur. Voopoo vinci X2 elektronik sigara modeli, ekonomik fiyatlar ile satın alınabilir.

Kullanıcı Yorumları

0.0 dışında 5
0
0
0
0
0
Bir inceleme yaz

Henüz inceleme yok.

“Voopoo Vinci X2" yi ilk gözden geçiren siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-Sigara Box
Logo
Öğeleri karşılaştır
  • Toplam (0)
Karşılaştırmak
0
Alışveriş sepeti