Veiik Pro 1200 Mah

İstek listesine ekleİstek listesine eklendiİstek listesinden kaldırıldı 0
Karşılaştırmak için ekle

499.99 

Stokta yok

Kategori:

Veiik Pro 1200 Mh

Veiik Pro 1200 Mh, 1200 mAh bataryaya sahip bir elektronik sigaradır. Metal kasa ve metalik kaplama ile şık bir tasarıma sahiptir. Cihaz, korozyona dayanıklı ve suya tepki vermeyen paslanmaz çelikten yapılabiliyor. Cihaz, şarj edilebilir ve yaklaşık bir lityum iyon pil ile çalışır. Cihazın değişken voltaj ayarı vardır ve bu da kullanıcının seçim yapmasına olanak tanır.

Bu elektronik sigara, likit bir solüsyonun nikotin ile buharlaştırılması ve ardından solunması için kullanılan bir cihazdır. Sigarayı bırakmaya çalışan kişiler tarafından kullanılır. Sıvı solüsyon kartuşa yerleştirilir ve ardından pil kartuşa yerleştirilir. Pil, sıvı çözeltiyi buharlaştıran bir elektrik akımı oluşturur. Veik Pro 1200 elektronik sigaranın temel amacı, sigarayı bırakmaya çalışan kişilere yardımcı olmaktır.

Uzun Süreli Elektronik Sigara Deneyimi

Veik Pro 1200 elektronik sigara; uzun süreli, tatmin edici bir vaping deneyimi sağlamak için tasarlanmış bir vaping cihazıdır. Bu cihaz şık, kompakt ve kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Veiik Pro 1200 Mh elektronik sigara, bir güne kadar dayanabilen uzun bir pil ömrüne sahip. Uzun pil ömrü ve şık tasarımı, bu cihazı hem yeni başlayanlar hem de deneyimli kişiler için mükemmel bir seçim haline getiriyor.

Genel olarak tütün sigara içme hissini simüle etmek için kullanılan bir cihazdır. Birçok renkte gelen ve çok şık bir tasarıma sahip pille çalışan bir cihazdır. Tatmin edici miktarda buhar ve nikotin sağlayan çok güçlü bir cihaz olması sayesinde de sık tercih edilir.

Veiik Pro 1200 Mh Elektronik Sigara Özellikleri

Veik Pro 1200 elektronik sigara, pil azaldığında yanıp sönen LED ışığı ile şık bir tasarıma sahiptir. Pil şarj edilebilir ve birlikte verilen USB şarj cihazı ile şarj etmek mümkündür. Kartuş yeniden doldurulabilir ve cihaz ayrıca 2 ml civarına kadar sıvı tutan yerleşik bir tanka sahiptir.

Cihazın en önemli özelliklerinden birisi uzun pil ömrüne ve yüksek güç çıkışına sahip olmasıdır. Aynı zamanda bu elektronik sigara büyük bir depoya sahiptir. Veiik Pro 1200 Mh 2 ml’ye kadar sıvı tutabilir. Doldurulabilir bir tanka ve çeşitli farklı aromalara sahip olması ile de son derece kullanışlıdır.

Veiik Pro 1200 Mh Cihazının Faydaları

Veik Pro 1200 elektronik sigaranın faydaları oldukça fazladır. Kullanımının çok kolay olması ve pil ömrünün uzun olması bu faydalar arasında önde gelir. Aynı zamanda normal sigaralarda bulunan zararlı kimyasalların hiçbirini üretmemesidir. Veiik Pro 1200 Mh herhangi bir kanserojen veya toksin üretmeyen bir sigara olması ile de insanlar için faydalıdır.

Sigara bırakma sürecinde sağladığı bu avantajlar ile sık tercih edilir. Katran içermeyen bir sigara olması ve koku yapmaması gibi faydaları bulunduğunu da söylemek gerekir. Bunlar ve daha fazla faydası sayesinde günümüzde elektronik sigara kullanmak isteyen kişiler için en ideal ürünler arasında yer alıyor.

Veiik Pro 1200 Mh Modelinin Kullanım Amaçları

Veiik Pro 1200 elektronik sigara, likit nikotin ile kullanılmak üzere tasarlanmış bir elektronik sigaradır. Bu cihaz, şarj edilebilir bir pil ile çalışır. Veiik Pro 1200 Mh elektronik sigara, tütünde bulunan zararlı kimyasallar olmadan nikotin kaynağı sağlayarak sigara içenlerin sigarayı bırakmalarına yardımcı olmak için kullanılır.

Cihaz ayrıca, kullandıkları nikotin miktarını azaltmaya çalışan kişilere yardımcı olmak için de kullanılıyor. Cihaz, sıvı nikotini güvenli bir sıcaklığa ısıtan yüksek kaliteli seramik ısıtma bobini ile yapılmıştır. Bu amaçlar ile kullanımda yararlı olur.

Kullanıcı Yorumları

0.0 dışında 5
0
0
0
0
0
Bir inceleme yaz

Henüz inceleme yok.

“Veiik Pro 1200 Mah" yi ilk gözden geçiren siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-Sigara Box
Logo
Öğeleri karşılaştır
  • Toplam (0)
Karşılaştırmak
0
Alışveriş sepeti