- 7%

Smok Z Max Stick 22mm (Mod) Ekranlı

İstek listesine ekleİstek listesine eklendiİstek listesinden kaldırıldı 0
Karşılaştırmak için ekle

420.00 

Kategori:

Smok Z Max Stick 22mm Mod Ekranlı 

Son zamanlarda elektronik sigara dünyasında kapsül şeklindeki e-sigara modellerine olan ilgi her geçen gün daha da artmaktadır. Yoğun buhar ve aromaya ihtiyaç duyan elektronik sigara kullanıcıları, artık mod ekranlı sigaralardan yana tercihlerini kullanıyorlar. Elektronik sigara modellerinde mod ekranlı olanlar son günlerin en popüler ürünü haline geldi. Peki smok z max stick 22mm mod ekranlı elektronik sigara modelinde mod nedir, nasıl ayarlanır?

Elektronik Sigara MOD Ayarı Nedir?

Elektronik sigara dünyasında genellikle e-sigara olarak bilinen ve en son teknolojinin ürünü olan modellerinde mod ekranı ne işe yarar ve nasıl ayarlanır? En çok bu merak edilir. Düşük direnç modundaki elektronik sigaralar diğerlerine göre daha yoğun buharlar yayar. Atomizer bobininin bir kısmının karşılaştığı bu düşük direnç, modifikasyonlar için elektronik sigara modellerinin “ohm altı” olarak anılmasına da yol açmaktadır. Elektronik nargile adını bu cihazların yoğun ve aşırı buhar yaymasından almıştır. Smok z max stick 22mm mod ekranlı sigaralarda bulunan ekranlardan da görerek istediğiniz modu ayarlayabilirsiniz.

Elektronik sigaraların yeni geliştirilen mod ayarlı modelleri, tamamen içme şeklinize ve keyfinize göre ayarlanabilir şekilde tasarlanmıştır ve adını da buradan alır. Smok z max stick 22mm mod ekranlı sigarada hem mekanik değiştiricilerde hem de yeni nesil e-sigara modellerinde kullandığınız e-likit içeriğine ve sigara içme şekline göre farklı sigara içme modları arasında ayarlamalar yapmanız mümkündür.

Mod Ekranı Nasıl Ayarlanır?

Yeni bir moda kullanıcısı için smok z max stick 22mm mod ekranlı elektronik sigaralarda ilk bilinmesi gereken konu modun nasıl ayarlanacağıdır. Söz konusu olan elektronik sigara modelleri içim şekline ve istenilen buhar miktarının ayarlanmasına göre farklı modlarda çalışıyor. Bu tür e-sigaraya adını veren şey, sigara içmek için bu yollardan herhangi birini seçebilmenizdir.

Kullanıcıların bazıları adeta nargile içer gibi yoğun buhar severken, bazıları açık alanlarda normal sigaraya benzer şekilde ve miktarda buhar gelmesini arzuluyor. Smok z max stick 22mm mod ekranlı sayesinde dilediğiniz mod ayarını ekrandan görerek yapabiliyor ve en iyi içimi kendiniz için ayarlayabiliyorsunuz.

Elektronik Sigarada Doğru MOD Ayarı Nasıl yapılır?

Elektronik sigaralarda mod ayarının doğru yapılması sigarayı daha uzun ömürlü kullanmanızı sağlar. Diğer bir yandan da sigaradan çektiğiniz buharın miktarını ve sıcaklığını ideal isteğinize göre ayarlamanıza imkân verir. Bunları öğrendikten sonra çalışma şeklinizi kullandığınız coilin yapısına ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlamanız mümkün. Modun en iyi şekilde ayarlanması tamamen içim keyfinize göre farklılık gösterir. Yumuşak içim ya da sert içim sevenlerin kendi tercihlerine göre ekran ayarlarını yapmaları gerekiyor.

Her elektronik sigara içme yöntemi her atomizer-coil altyapısına uygun değildir. Değişiklikleri göndermeden önce bilmeniz gerekenler şunlardır. Modaya uygun elektronik sigaraların hafızasına farklı sigara içme yolları yerleştirilmiştir. Sigara çeşitleri içinde nebulizatör bobin yapıları ile yaygın olarak kullanılırlar. Siz de bir smok z max stick 22mm mod ekranlı elektronik sigara sahibi iseniz gönlünüze göre doğru modu ayarlayarak en iyi içim kalitesini yakalayabilirsiniz.

Elektronik Sigarada MOD Ayarı Neden Önemlidir?

Sigara modun da kullanılan titanyum ve nikel gibi coiller, cihazın gücü ve buhar yeteneği açısından önem taşımaktadır. Hangi sigara içme yöntemini seçtiğinize bağlı olarak, kullanacağınız e-likitin içeriğinden de haberdar olmalısınız.

Söz konusu elektronik sigaraların mod seçenekleri arasında bulunan TC modu tamamen sigaradan çıkan buharın sıcaklığı ile ilgilidir. Sıcaklık kontrolü de denilen bu mod ismini bobin telinin sıcaklığını ayarlayan mekanizmadan almıştır. Sıcaklık yükseldiğinde bobin telinin direncini azaltan sistem içindeki mekanizmaya da TC adı verilir.

Kullanıcı Yorumları

0.0 dışında 5
0
0
0
0
0
Bir inceleme yaz

Henüz inceleme yok.

“Smok Z Max Stick 22mm (Mod) Ekranlı" yi ilk gözden geçiren siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-Sigara Box
Logo
Öğeleri karşılaştır
  • Toplam (0)
Karşılaştırmak
0
Alışveriş sepeti