- 19%

Smok Vape Pen Plus

İstek listesine ekleİstek listesine eklendiİstek listesinden kaldırıldı 2
Karşılaştırmak için ekle

529.00 

Stokta yok

Kategori:

Smok Vape Pen Plus

Elektronik sigara kullanımı günümüzde oldukça yaygın hale gelen ve kullanıcılarına konforlu bir içim keyfi yaratan ürünler arasında yer alır. Sağlık açısından da hiçbir zararı bulunmayan bu ürünler birçok tütün kullanıcısı tarafından kullanmaktadır. E sigara olarak bilinen elektronik sigaralar kaliteli üretimi olan bilindik marka ve modellerden tercih edilmesi gereken bir cihazdır. Gerek kullanımı gerekse kişinin nikotin ihtiyacını üst düzeyde sağlayan elektronik sigaraların üretimini birçok marka yapmaktadır.

Bu markalar arasında yer alan smok vape pen plus kalem tarzında olması sebebiyle tercih ediliyor. Bu üründe en dikkat çeken özelliği ise 18 yaş altı bireylere satış yapılmaması oluşturuyor. Elektronik sigara modeli ise kapalı ambalaj içerisinde alıcılar için sunuluyor. Yumuşak ve hafif içimli özelliğe sahip olan smok vape pen plus aroma özütleri ile daha kolay bir tüketim sağlıyor.

Elektronik Sigara Çeşitlerinde Smok Vape Pen Plus

Sigaranın sağlık üzerinde ki etkilerini göz önünde bulundurulursa elektronik sigara bu durumdan kurtulmak için kullanıcılara sunulmuş bir fırsat olarak görülüyor.  Elektronik sigara çeşitleri arasında yer alan smok vape pen plus sağlığa daha az zarar vermesinden dolayı tercih edilmektedir.

Ürün tütün ve tütün ürünleri satışı yapan mağazalardan temin edilebilir. Elektronik sigara modelleri arasında en çok talep edilen  bu model minik bir pil desteği ile çalışıyor. Aynı zamanda kalem şekline sahip olması nedeniyle çanta ve cep içerisinde kolay bir taşıma sağlıyor. Elektronik sigara modellerinde en çok talep edilenler arasında yer almaktadır.

Smok Vape Pen Plus İle Yumuşak İçim Sağlanıyor

Kaliteli bir elektronik sigara modeli olan smok vape pen plus ile yumuşak içim keyfi sağlanır. Ürün kompakt özelliğe sahiptir. Aynı zamanda buhar keyfinin de elde edildiği bu model bir nargile tadında keyif vermektedir. Bu bakımdan sigara tiryakileri ve tutkunları bu e sigarayı tercih etmektedir.

Suya, toza ve bütün darbelere karşı da dayanıklı olan bu elektronik sigara sayesinde daha az nikotin vücuda alınıyor. Sigaradan tam anlamıyla kurtulmak ve daha az zarar görülmesinde bu modelde olan e sigaranın etkisi yüksek oluyor. Özel kutusu içerisinde satışa sunulan ürün tütün mağazalarından ve panellerden de temin ediliyor.

Kalem Tarzında Olan Elektronik Sigara

Elektronik sigara kullanımı yaygın bir şekilde yapılıyor. Çok sayıda modele sahip olan e sigara kalem tarzında da üretiliyor. Bu modeller arasında yer alan smok vape pen plus gün boyu rahat bir içim sağlıyor. Aynı zamanda rahat bir buhar keyfide sağlayan smok vape pen plus en beğenilen elektronik sigaralar arasında yer alıyor.

Rahat bir şekilde taşınabilen bu ürün tam anlamıyla bir kalemi andırıyor. Smok vape pen plus ismi ile de araştırma yapılabiliyor. Elektronik sigara çeşitlerinde en sevilen ve beğenilen modeli bu tip e sigara oluşturuyor. Sigaradan daha az etkilenmek isteyenler bu e sigara modelini tercih ediyor.

Yüzde Yüz Orijinal Elektronik Sigara

Elektronik sigara seçenekleri arasında en dikkat çeken detaylar sigaraların yüzde yüz orijinal bir yapıya sahip olmasıdır. Yüzde yüz orijinal olan sigaralar arasında smok vape pen plus ilk sıradadır. Kapalı ambalaj ve tamamen orijinal olan bu e sigara modeli çok daha rahat bir içim sağlar.

Bu bakımdan en çok tercih edilen seçenektir. Elektronik sigara kullanımı yapan içiciler buhar keyfini de yüzde yüz oranında yaşarlar. Taşınabilir boyut ve ebatlarda olan e sigara türü çok pratik bir içim de elde edilmesini sağlar. Smok markası ile tercih edilen vape pen plus seçeneği ile de tercih sebebi olur.

Kullanıcı Yorumları

0.0 dışında 5
0
0
0
0
0
Bir inceleme yaz

Henüz inceleme yok.

“Smok Vape Pen Plus" yi ilk gözden geçiren siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-Sigara Box
Logo
Öğeleri karşılaştır
  • Toplam (0)
Karşılaştırmak
0
Alışveriş sepeti