Juul Basic Mod

İstek listesine ekleİstek listesine eklendiİstek listesinden kaldırıldı 0
Karşılaştırmak için ekle

400.00 

Kategori:

Juul Basic Mod

Juul basic mod, Juul cihazıyla vape yapmak için kullanılabilecek basit, kullanımı kolay bir cihazdır. Şık, sade bir tasarıma sahiptir ve siyah, beyaz ve gümüş ve benzeri renkleri mevcuttur. Üründe, cihazı açıp kapatmak için kullanılan yalnızca bir düğmeye sahiptir. Cihazın açık olduğunu belirtmek için yerleşik bir LED ışığı vardır.

Genel olarak elektronik sigara ürünleri içerisinde kullanılabilecek basit bir cihazdır. Basic mod, yeni başlayanlar için yapılmış basit bir üründür. Vaping denemek isteyenler için yapılmış küçük, taşıması kolay bir cihaz olarak gösterilebilir. Herhangi bir ayarı veya ekstra işlem ihtiyacı yoktur. Pil ömrü yaklaşık bir saattir ve yalnızca tek bir düğmesi ile kullanılabilir.

Juul Basic Mod Elektronik Sigara

Cihaz, kullanıcıların kartuş kullanmadan vape yapmasına izin veren bir cihazdır. Juul cihazlarının en temelidir ve vapinge yeni başlayan ve Juul’u denemek isteyen kişiler için tasarlanmıştır. Basit bir tasarıma sahiptir ve kullanımı kolaydır. Bu sayede de elektronik sigaraya yeni başlayan kişiler için en iyi ürünlerden birisi olarak ön plana çıkar.

Juul basic mod olarak adlandırılan cihaz, yedek kapsül satın almak zorunda kalmadan paradan tasarruf etmenize yardımcı olabilecek basit ama etkili bir cihazdır. Şık bir tasarıma sahiptir, kullanımı kolaydır ve birçok renkte gelir. Elektronik sigaraya yeni başlayan veya başlamak isteyen insanlar için iyi bir başlangıç ürünüdür. Belirli bir e-sıvı türünü, buharlaştırmak için kullanılır.

Juul Basic Mod Ürününün Faydaları

Ürün, atomizer, pil ve ağızlığa sahip bir cihazdır. Şık bir tasarıma sahip kompakt bir cihazdır. Öncelikle, yan taraftaki tek bir düğme ile kullanımı kolaydır. Ayrıca e-likit ile doldurmak da çok kolaydır. Uzun süre kullanıma imkân veren bir pil ömrü bulunur. Juul basic mod, yeni başlayanlar için tasarlanmış bir buharlaştırıcıdır. Cepte veya çantada kolayca saklanabilen silindirik bir cihazdır.

Alüminyum gibi maddelerden yapılmıştır ve bir USB şarj cihazına sahiptir. Genel olarak ürün, farklı yüzeylere sahip çeşitli renklerde gelir. Ürün, elektronik sigara deneyiminiz üzerinde size daha fazla kontrol sağlayarak yardımcı olur. Bunlar ve benzeri özellikleri ile hem son derece kullanışlı hem de son derece yararlı ürünler olarak sık tercih edilir.

Juul Basic Mod Özellikleri Nelerdir?

Ürün, e-sıvıyı buharlaştırmak ve aromalı buhar üretmek için kullanılan bir cihazdır. Cihazda ağızlık, pil, atomizer ve şarj için mikro USB portu bulunuyor. Atomizer, sıvıyı buharlaştıran ve buhar oluşturan bir ısıtma bobinine sahiptir. Cihaz nikotinli veya nikotinsiz olarak kullanılabilir. Kompakt bir boyuta ve şık bir tasarıma sahiptir. Yaklaşık iki saat sürekli kullanım sürebilen yerleşik bir pile sahiptir.

Genel olarak buharlaştırılmış nikotini solumak için kullanılan bir cihazdır. Juul basic mod bir pil, bir kartuş ve bir ağızlıktan oluşur. Uygun fiyatlı, kullanımı kolay ve mümkün olduğunca gizli olacak şekilde tasarlanmış bir cihazdır. Elektronik sigara almak isteyenler için ekonomik bir seçenektir.

Nikotinli ve Nikotinsiz E Likit ile Kullanılabilir

Juul basic, uygun fiyatlı ve kullanımı kolay bir cihazdır. E-likit ile kullanılmak üzere tasarlanmış bir cihazdır ancak nikotinsiz e-likit ile de kullanılabilir. Bu cihaz farklı nikotin güçleri ile kullanılabilir ve istenildiği zaman değiştirilebilir.

Cihaz, kullanıcı için daha çekici hale getiren çeşitli renklerde gelir. İyi bir başlangıç buharlaştırıcı arıyorsanız, juul basic mod, kullanımı kolay ve yeni başlayanlar için mükemmel olan uygun fiyatlı bir üründür. Juul kapsülleri de dahil olmak üzere çeşitli e-sıvılarla kullanılabilen bir cihazdır.

Kullanıcı Yorumları

0.0 dışında 5
0
0
0
0
0
Bir inceleme yaz

Henüz inceleme yok.

“Juul Basic Mod" yi ilk gözden geçiren siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-Sigara Box
Logo
Öğeleri karşılaştır
  • Toplam (0)
Karşılaştırmak
0
Alışveriş sepeti