Juul Basic Mod + Hediye Kartuş

İstek listesine ekleİstek listesine eklendiİstek listesinden kaldırıldı 0
Karşılaştırmak için ekle

650.00 

Kategori:

Juul Basic Mod+

Juul Basic Mod+, geleneksel sigaraların sertliği veya katranı olmadan tatmin edici bir buhar üreten kompakt, taşınabilir ve özelleştirilebilir bir vaporizatördür. Buharlaştırıcı, tercihinize göre özelleştirilebilen kompakt ve taşınabilir bir cihazdır. Geleneksel sigaraların sertliği olmadan e-sigara keyfi yapmak isteyenler için idealdir. Kurulumu ve kullanımı kolay, basit ancak etkili bir moddur.

Bu mod, daha güçlü bir vape oluşturmak veya basitçe kişisel tercihinize göre ayarlamak için kullanılabilir. Ürün, kullanımı kolay ve çoğu e-sıvı ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmış bir vape kalemdir. Tütün için bir buharlaştırıcı olarak tasarlanmamıştır, ancak tütün ile kullanılabilir. Ürün, küçük ve basit olacak şekilde tasarlanmış bir vaping cihazıdır.

Şık bir tasarıma sahiptir, ancak yine de kullanımı kolaydır. Cihaz, herhangi bir USB bağlantı noktasına takılabilen manyetik bir USB şarj cihazına sahiptir. Ayrıca cihazı cebinizde veya çantanızda taşımak için kullanılabilecek bir taşıma çantası ile birlikte kullanılabilir. Cihaz ayrıca çoğu tankla uyumludur ve pil 2 saate kadar dayanabilir.

Juul Basic Mod+ E Sigara Nedir?

Juul Basic+ çeşitli renklerde mevcuttur ve güvenilir bir Juul satıcısından satın alınabilir. Cihaz, Juul Basic Kiti ve Juul Starter Kiti ile uyumludur. Mod ve atomizer içeren bir üründür, Juul’un sunduğu temel cihazlardan birisidir. Juul Basic Mod+ bir pil ve bir vaping cihazıdır. Dahili bir pili vardır ve bir USB kablosuyla şarj edilebilir.

Cihaz ayrıca herhangi bir Juul atomizer ile değiştirilebilen bir atomizer ile birlikte gelir. Sigarayı bırakmak ve elektronik sigaraya geçiş yapmak isteyen kişiler için başlangıç seviyesinde nitelikli bir ürün olması ile ön plana çıkar.

Juul Basic Mod+ Kullanım Amaçları

Juul tarafından sunulan Basic Mod+, nikotini buharlaştırmak için kullanılan, sigarayı önlemek veya sigara yerine geçmek için kullanılabilen bir cihazdır. Cihaz, kişisel vaporizatör, elektronik sigara ve e-nargile gibi birçok şekilde kullanılabiliyor. Juul Basic Mod+, elektronik sigaraya yeni başlayanlar ve basit, kullanımı kolay bir cihaz isteyenler için tasarlanmıştır.

E-sıvı ile doldurulabilen tek bir kartuş ile birlikte kullanılır ve dahili bir USB ile şarj edilebilen bir pile sahiptir. Ürün diğer kullanım amacı ise daha tutarlı, daha uzun ömürlü ve daha güçlü bir vaping deneyimi sağlamaktır. Juul buharlaştırıcı ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Juul Basic Mod+ herkes tarafından kullanılmak üzere tasarlanmış şık, taşınabilir bir cihazdır.

Juul Basic Mod+ Avantajları

Juul için en sevdiğiniz e-sıvıyı cihazla birlikte kullanmanıza izin veren küçük bir moddur. Bu, vaping rutininizi değiştirmek veya Juul’unuzda en sevdiğiniz e-sıvıyı kullanmak istiyorsanız, sahip olmanız gereken harika bir mod. Juul Basic Mod+ cihazının en önemli faydalarından birisi elektronik sigaraya yeni başlayanlar için iyi bir başlangıç kiti olmasıdır.

Juul Basic Mod+’ın avantajları, birçok üründen daha büyük bir pile sahip olması, daha uzun pil ömrüne sahip olmasıdır. Kokusuz kullanım özelliği olması sayesinde de fazlasıyla ön plana çıkar. Bütün bu özellikleri ele alındığında son derece kullanışlıdır.

Uygun Fiyatlı Juul Basic Mod+

Cihaz çok uygun fiyatlı bir cihazdır. Juul Basic Mod+, piyasadaki en uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerden birisidir. Bu bir başlangıç kitinin biraz daha üstünde olabilir, ancak vaping denemek isteyen yeni kullanıcılar için harika bir seçenektir.

Ekonomik fiyatlı olması sayesinde de günümüzde elektronik sigara kategorisinde en fazla tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Sigarayı bırakmak, nikotin bağımlılığını azaltmak ve elektronik sigara kullanmak için ideal bir üründür.

Kullanıcı Yorumları

0.0 dışında 5
0
0
0
0
0
Bir inceleme yaz

Henüz inceleme yok.

“Juul Basic Mod + Hediye Kartuş" yi ilk gözden geçiren siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-Sigara Box
Logo
Öğeleri karşılaştır
  • Toplam (0)
Karşılaştırmak
0
Alışveriş sepeti