IQOS 3

İstek listesine ekleİstek listesine eklendiİstek listesinden kaldırıldı 0
Karşılaştırmak için ekle

1,200.00 

Kategori:

IQOS 3

Cihaz, IQOS elektronik sigaralarının en son versiyonudur. IQOS 3, daha uzun pil ömrü, daha iyi performans ve yeni bir tasarıma sahip kaliteli bir elektronik sigaradır. İyi pil ömrüne ve daha iyi performansa sahip olması ile ön plana çıkan bu ürünün ayrıca farklı renk seçenekleri bulunuyor. Yeni sürüm daha yüksek performans, daha iyi pil ömrü ve geliştirilmiş tasarımla geliyor.

Bu elektronik sigaralar daha önce hiç sigara içmemiş kişiler veya sigarayı bırakmak isteyenler tarafından oldukça fazla kullanılır. Geleneksel sigaralardan sağlıkları üzerinde daha az zararlı etkisi olan bir alternatife geçmek isteyen sigara içenler için tasarlanmıştır. Geleneksel sigaralardan daha düşük seviyede katran ve nikotin içerir ve bu da onları kullanım için daha güvenli kılar. Ayrıca, kullanıcılar için daha rahat olmalarını sağlayan şık bir tasarıma sahiptirler.

IQOS 3 Elektronik Sigara Kullanımı Kimler İçin Uygundur?

E-sigaralar kategorisinde yer alan cihaz, nasıl kullanılacağı konusunda uygun şekilde eğitildikleri sürece hem yetişkinler hem de 18 yaşın üzerindeki herkes tarafından kullanılabilir. Geleneksel sigara içmeye mükemmel bir alternatiftir. Diğer tütün türlerine göre daha az zararlı olduğu kanıtlanmış olan nikotin içeren elektronik sigaradır.

Normal sigaralarda ortaya çıkan öksürük, hırıltı ve diğer istenmeyen yan etkiler gibi tüm sert yan etkiler olmadan tatmin edici bir sigara içme deneyimi sağladığı için sigara içenler arasında giderek daha popüler hale geliyor. Sigarayı bırakmak isteyen, daha zararsız bir şekilde sigara içme deneyimi elde etmek isteyen, elektronik sigara kullanmak isteyen kişiler IQOS 3 ürününden yararlanabilir. Ürünün pek çok önemli faydası bulunuyor.

IQOS 3 Elektronik Sigaranın Genel Faydaları

Ürün kullanıcıların sigarayı bırakmasını ve vapinge başlamasını kolaylaştıran birçok özelliğe sahiptir.

Spesifik faydaları şunlardır;

  • Daha uzun pil ömrü; Pil, önceki sürümlere göre 2 saate kadar daha uzun süre dayanır; bu, gün içinde pilin bitmesinden endişe etmeden kullanma veya kullanma süreniz boyunca vape yapabileceğiniz anlamına gelir.
  • Daha fazla tat; IQOS 3 elektronik sigaranın farklı aroma seçenekleri vardır. Bu sayede de kullanıcı, istekleri doğrultusunda dilediği aromayı seçebilir.
  • Yeni tasarıma sahip olan bir cihaz olması ile hem estetik görünür hem de kullanım kolaylığı sağlar.

Yeni Nesil E Sigara: IQOS 3

IQOS 3, Philip Morris International tarafından yaratılan popüler bir elektronik sigara markası olan IQOS’ un en son sürümüdür. Yeni IQOS 3 e-sigaranın kullanımı kolay, dumansız ve kokusuz olması gibi birçok avantajı bulunuyor. Ayrıca, IQOS’un önceki sürümünden daha uzun pil ömrüne sahiptir.

Bununla birlikte önceki modele göre daha hafiftir ve temizlenmesi daha kolaydır. İçerken kavramayı kolaylaştıran ergonomik bir tasarıma sahip alüminyumdan yapılmıştır. Ayrıca, bugün piyasadaki diğer elektronik sigaralara kıyasla daha iyi buhar üretimi sağlayan seramik bir ısıtma elemanı ile birlikte gelir. Tütün ve nikotinin faydalarını çok daha düşük bir bağımlılık riski ile birleştirir.

Geleneksel Sigaraya En İyi Alternatif

Geleneksel sigaralarla ilişkili zararlı etkiler olmadan tatmin edici bir deneyim sağlamak için tasarlanmış yeni nesil bir e-sigaradır. Cihaz daha doğal bir duman deneyimi sunuyor ve geleneksel sigaralarda bulunan zararlı maddelerin seviyesini azaltmak için tasarlanmıştır.

iQOS 3 elektronik sigara, sıvı nikotini kullanıcı tarafından solunan bir aerosol halinde buharlaştırmak için ısı kullanır. Bu da katran ve karbon monoksit gibi zararlı maddelere veya formaldehit ve nitrozaminler gibi kanserojenlere maruz kalmayı azaltır. Bu özelliği ile kullanımı avantaj sağlar.

Kullanıcı Yorumları

0.0 dışında 5
0
0
0
0
0
Bir inceleme yaz

Henüz inceleme yok.

“IQOS 3" yi ilk gözden geçiren siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-Sigara Box
Logo
Öğeleri karşılaştır
  • Toplam (0)
Karşılaştırmak
0
Alışveriş sepeti