- 2%

Aspire AVP POD

İstek listesine ekleİstek listesine eklendiİstek listesinden kaldırıldı 0
Karşılaştırmak için ekle

530.00 

Kategoriler: ,

Aspire AVP POD

Aspire AVP Pod vape, e-sıvı ile uyumlu pod tarzı bir buharlaştırıcıdır. 1.7 ohm’luk bir bobine ve 2.4 ohm’luk bir bobine sahiptir. Üstten dolum sistemi ile yüksek kapasiteye sahiptir ve Aspire Nautilus mini tankını kullanır. AVP Pod vape birçok farklı renkte mevcuttur. Aynı zamanda belirtilen ohm ve mL değerlerinin değişkenlik gösterebileceğini bilmek gerekir.

Bu elektronik sigaralar; e-sıvılar ile birlikte kullanılabilen pille çalışan bir cihazdır. Cihaz, hareket halindeyken vaping yapmak için idealdir ve şık bir tasarıma sahiptir. AVP Pod vape, yüksek kaliteli vaping cihazları üreten bir şirket olan Aspire tarafından yapılmıştır. Ürün hem nikotin hem de nikotin olmayan kapsüllerle kullanılabilen bir kapsül elektronik sigaradır. Şık bir tasarıma sahiptir ve kullanımı kolaydır.

Aspire AVP POD Cihazının Kullanım İşlevleri

AVP POD vape, e-sıvıyı buharlaştırmak için kullanılır. AVP POD, yumuşak bir silikon malzemeden ve farklı maddelerden yapılmıştır ve tütün buharlaştırmak için de kullanılabilir. Dahili bir pili vardır, bu da şarj olmadan uzun süre dayanabileceği anlamına gelir. Aspire AVO POD aynı zamanda son derece portatiftir ve cebinize kolayca sığabilir.

Bataryası ortalama kapasite ve güçtedir ve bu sayede de her kullanıcı için iyi bir kullanım sunar. Uzun ömürlü bir bataryaya sahiptir ve kullanımı kolaydır. Pil, cihazdaki USB bağlantı noktası üzerinden şarj edilir. Dayanıklı, yüksek kaliteli bir malzemeden yapılmıştır ve seramik bir ısıtma odasına sahiptir. Kompakt, hafif ve taşıması kolaydır.

Neden Aspire AVP POD Tercih Edilmelidir?

AVP POD elektronik sigara tercih edilmelidir çünkü kullanımı kolay, küçük ve hafif ve pil ömrü uzundur. Cebinizde veya çantanızda rahatlıkla taşıyabilir ve her an kullanabilirsiniz. Ayrıca şık ve güzel bir tasarıma sahiptir. Bu ürünlerin sık tercih edilmesinin nedenlerinden birisi ise çok fazla güç gerektirmiyor olmasıdır. Hızlı bir şekilde şarj edilerek uzun süre kullanılabilir.

Bu özellikleri ile ele alındığında sigarayı bırakmak isteyenler için harika bir seçenektir. Aynı zamanda Aspire AVP POD elektronik sigara modeli fiyat bakımından da uygundur. Bu sayede bütçeye uygun fiyatlar ile satın alınabilir.

Kullanışlı Bir Elektronik Sigara: AVP POD

AVP POD, kullanımı kolay ve her yerde kullanılabilen taşınabilir bir cihazdır. Şık bir tasarıma sahiptir ve çantanıza veya cebinize sığacak kadar kompakttır. Şarj edilebilir pil ile çalışır ve uzun ömürlü pil ömrüne sahiptir. Büyük kapasiteli bir tanka ve daha iyi vaping için bir hava akımı kontrol sistemine sahiptir. Genel olarak birçok faydası olan yeni bir buharlaştırıcı türüdür.

Elektronik sigara deneyiminiz için değişken voltaj, değişken watt ve farklı ısı ayarları gibi birçok özellik sunar. Büyük buhar bulutları üretebilen portatif bir buharlaştırıcıdır. Taşıması kolay ve dayanıklı malzemeden yapılmış şık bir tasarıma sahiptir. Aspire AVP POD, buharı soğutmak için su ile veya su olmadan kullanılabilen uzun bir ağızlığa sahiptir.

Uzun Kullanım Ömürlü AVP POD

Elektronik sigara almak isteyen kişiler için pek çok ürün seçeneği bulunuyor. AVP POD bu ürünler içerisinde hem kullanışlılık hem de maliyet bakımından ön plana çıkıyor. Öncelikle yapısı da pili de çok dayanıklıdır. Bu sayede uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Aynı zamanda fiyat bakımından da uygun olması ile öne çıkar. Aspire AVP POD hem uygun fiyatlı hem de son derece kaliteli bir elektronik sigara olarak bütçeye uygun fiyatlar ile sunuluyor. Bu kapsamda da sigaradan kurtulmak için tercih edilebilir.

Kullanıcı Yorumları

0.0 dışında 5
0
0
0
0
0
Bir inceleme yaz

Henüz inceleme yok.

“Aspire AVP POD" yi ilk gözden geçiren siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-Sigara Box
Logo
Öğeleri karşılaştır
  • Toplam (0)
Karşılaştırmak
0
Alışveriş sepeti