Aegıs Solo Mod 100W

İstek listesine ekleİstek listesine eklendiİstek listesinden kaldırıldı 0
Karşılaştırmak için ekle

489.99 

Stokta yok

Kategori:

Aegıs Solo Mod 100W

Elektronik sigara kullanımı günümüzde yaygın bir şekilde tercih edilir hale gelmiştir. Sigarayı tamamen bırakmak isteyen tiryakiler elektronik sigara kullanımına yönelmektedir. Markalı olan elektronik sigaralar nikotin isteğini de baskılamaktadır ve kişiler e sigara sayesinde daha az zarar görmektedir. Markalı elektronik sigara çeşitleri arasında yer alan Aegıs solo mod 10w yumuşak bir içime sahip olması ile de kullanıcıları kendisine çekmektedir.

Tütün ve tütün grubu satışı yapan mağazalarda satışa sunulan bu üründe en dikkat çeken detayı 18 yaş altı bireylere izin verilmemesidir. Sigara tutkunları e sigara türünden bu ürünü tercih ederek bu bağımlılıktan sonsuza dek kurtulabilmektedir.

Aegıs Solo Mod 10W Elektronik Sigara

Sağlık açısından risk teşkil etmeyen elektronik sigaralar kişiler tarafından günümüzde oldukça tercih edilir hale geldi. Bu alanda en çok tercih edilen modeli ise Aegıs solo mod 10w oluşturmaktadır. Yüzde yüz orijinal olan ürün kapalı ambalajı ile alıcılara teslim edilir. Bu e sigara türü ile sigarayı bırakmak da oldukça kolay olur. Ürün üst seviyede dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Solo mod adı ile üretimleri yapılan elektronik sigara yumuşak ve hafif içime sahip olması nedeniyle tercih edilir. Mini bir pil ile çalışması nedeniyle de sigara tutkunlarının dikkatini çekmeyi başarmıştır. Portatif bir yapıda olan bu marka elektronik sigara cepte ve çanta içerisinde basit bir şekilde taşınabilmektedir.

Elektronik Sigaralar İle Bu Alışkanlık Bitiyor

Elektronik sigaralar sayesinde bu kötü alışkanlık tam anlamıyla tarihe karışıyor. Ancak sigarayı bırakmak istemeyen kişiler elektronik sigara tercihleri yapıyor. E sigara olarak ta bilinen elektronik sigara çeşitleri arasında Aegıs solo mod 10w rahat bir içim sağlarken sağlığı da koruma konusunda önemli bir adım haline gelmektedir.

Mod tasarımında olan bu e sigara her türlü darbeye ve hatta suya karşı sağlam bir yapıya sahip oluyor. Sigara tiryakileri bu üründen asla vazgeçmiyor. Bir set olarak satışa sunulan elektronik sigara içeriğinde her detay ve özellik yer alıyor. Elektronik sigara çeşitleri arasında yer alan bu model en çok tercih edilen seçeneği oluşturur.

Elektronik Sigara Modellerinde Markalı Seçenekler

Elektronik sigara modellerinde markalı olan seçenekler bulunuyor. Aegıs solo mod 10w seçeneği de markalı olan elektronik sigaralar arasında yer alıyor. Tütün ve tütün ürünleri satışı yapan mağazalardan ürün temin ediliyor. Hızlı ateşleme özelliklerine de sahip olan bu model her alan ve mekânda kullanılabilir.

Elektronik sigaralar sigara tutkunları tarafından bu marka kapsamında tercih ediliyor. Bu alanda ise aegıs markasını taşıyanlar oldukça talep görmektedir. Su ve toz geçirmeyen yapısı ile de dikkat çekmektedir. Elektronik sigara seçenekleri arasında yer alan bu tip sağlık açısından da tercih sebebi oluyor. Aegıs solo mod minik bir pil desteği ile çalışma mekanizmasına sahip bir üründür.

Sağlam Yapıda Olan Elektronik Sigara Çeşitleri

Elektronik sigara çeşitlerinde en dikkat çeken detaylar arasında sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahip olması vardır. Aegıs solo mod 10w tam da bu yapıya sahip olan elektronik sigara seçimi oluyor. Bu tarz elektronik sigara çeşitleri her zaman güncellenerek alıcılar için sunuluyor. Kapalı ve kompact kutusu ile de dikkat çeken ürünler arasında yer alır. Elektronik sigara modelleri arasında ilk sırada yer alan bu marka sigaralar rahat bir içimi de sağlar.

Sigaradan kurtulmak isteyen bütün bağımlılar kesinlikle bu modelde olan e sigara kullanımına özen gösteriyor. Aegıs solo mod 10w hafif ve yumuşak içime sahip olması nedeniyle de tercih edilmektedir. Ürün teminleri mağazalar ve paneller üzerinden gerçekleştirilir.

 

Kullanıcı Yorumları

0.0 dışında 5
0
0
0
0
0
Bir inceleme yaz

Henüz inceleme yok.

“Aegıs Solo Mod 100W" yi ilk gözden geçiren siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

E-Sigara Box
Logo
Öğeleri karşılaştır
  • Toplam (0)
Karşılaştırmak
0
Alışveriş sepeti